Türkiye'nin Ev Tekstili ve Elektrikli Ev Aletleri ve Züccaciye Alışveriş Sitesi

                                        

İade Politikası

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim sayfasından (daha hızlı çözüm için iletişim sayfasındaki telefondan) bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. (Müşteri kaynaklı iade ve değişimlerde ilave olarak aşağıda belirttiğimiz not geçerlidir.) 14 gün içinde ürünü faturasıyla beraber, orijinal ambalajında, size geldiği gibi, eksiksiz ve hasar gelmeyecek bir şekilde iade edebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını kullanmalısınız.

-İADE/DEĞİŞİM İÇİN SÜRAT KARGO MÜŞTERİ NO: 120 864 1643 (MANDAŞ TİCARET)
-ÜCRET İADELERİ TAKRİBEN 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE YAPILMAKTADIR.

*Not: Üretim kaynaklı değil de müşteri kaynaklı iade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ücret iade edilirken kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

www.mandastekstil.com bir Mandaş kuruluşudur. (Destek Hattı: 0236 2372032)
www.bebekbezidunyasi.com bir Mandaş kuruluşudur. (Online Bebek Ürünleri Mağazası)E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et